VÚ BŘEZINA VYŠKOV

VÚ BŘEZINA <br> VYŠKOV

22/7/2017
VÚ BŘEZINA
VYŠKOV

      

Vyškov, to je hlavní závod sezony a všechny tři kategorie v jeden den. Připrav se na trasy MAJOR (10+ km, 40+ překážek) a GENERAL (15+ km, 60+ překážek).

Start první vlny v 10:00.

Vojenský újezd Březina zahrnuje 158 km² lesů Drahanské vrchoviny. Součástí závodu bude pravá armádní překážková dráha Bojovníka.

ARMY RUN ti zprostředkuje pravý vojenský dril v nejdrsnějším prostředí Březiny.

22-07-2017 8:00:0022-07-2017 17:00:00Europe/PragueArmy Run VÚ Březina, VyškovVyškov, to je hlavní závod sezony a všechny tři kategorie v jeden den. Připrav se na trasy MAJOR (10+ km, 40+ překážek) a GENERAL (15+ km, 60+ překážek). Start první vlny v 10:00. Vojenský újezd Březina zahrnuje 158 km² lesů Drahanské vrchoviny. Součástí závodu bude pravá armádní překážková dráha Bojovníka. ARMY RUN ti zprostředkuje pravý vojenský dril v nejdrsnějším prostředí Březiny.VÚ Březina, VyškovArmy Runinfo@armyrun.cz
Registruj se

Z Brna, co by kamenem dohodil, se půl hodinky cesty autem nachází Vojenský újezd Březina. Pražáci si udělají výlet po D1 a ve Vyškově jsou za dva protein drinky a několik motivačních songů. Naložte do auta kámoše, rodiče i děti a přijeďte závodit na největší událost sezony 2017 ARMY RUN Vyškov. Ve festival aréně bude po celý den závodu ve spolupráci s našimi partnery zajištěn doprovodný program. Až vám při fandění vyhládne, můžete se občerstvit na místě nebo navštívit restaurace přímo ve Vyškově.

Hlavním lákadlem závodu je originální vojenská dráha bojovníka, na které jsou drilováni všichni armádní profíci. Březina je újezd s rozlohou přes 150 km2. Poskytuje tak dostatek prostoru pro vytvoření všech dvou tras MAJOR i GENERAL. Téměř celé území vojenského újezdu je zalesněno. Nezalesněné plochy tvoří především různé vojenské areály.

Město Vyškov nabízí nespočet hotelů, penzionů či ubytoven pro závodníky, kteří chtějí přijet již den předem nebo tady strávit celý víkend. V okolí se nachází desítky kilometrů turistických tras. Navštívit můžete ZOO Park Vyškov či nedaleké město Slavkov u Brna, kde se odehrála slavná bitva tří císařů. Tipy na výlety naleznete přímo na oficiálním webu města Vyškova. Doporučujeme zavítat i na stránky Vojenského újezdu Březina, kde naleznete všechny potřebné informace.

registrace

Registrace připravujeme. Sledujte nás na sociálních sítích a nebo dejte odběr k novinkám, abyste věděli jako první, až na tento závod spustíme registrace.

MÍSTO KONÁNÍ

Újezdní úřad Březina

Víta Nejedlého
Vyškov, Jihomoravský kraj 682 01

Telefon:
+420 973 451 841
Webová stránka:
www.vojujezd-brezina.cz