VÍTKOV PRAHA

VÍTKOV <br> PRAHA

30/9/2017
vítkov
praha

   

Pražský závod na Vítkově je vrcholem sezony 2017. Jak jsme se již přesvědčili, i když se jedná o městský závod, není to varianta pro bázlivé. Trasy CAPTAIN (5+ km, 20+ překážek) a MAJOR (10+ km, 40+ překážek) tě provedou jak městem, tak terénem.

Start první vlny v 10:00.

Podíváš se zblízka na památník, ke kterému vedou nekonečné schody nebo se proběhneš temným tunelem, kde na tebe budou čekat ozbrojení borci od armády.

ARMY RUN ve spolupráci s armádou nabízí unikátní sportovní zážitek v samém centru Prahy.

30-09-2017 8:00:0030-09-2017 17:00:00Europe/PragueArmy Run Vítkov, PrahaPražský závod na Vítkově je vrcholem sezony 2017. Jak jsme se již přesvědčili, i když se jedná o městský závod, není to varianta pro bázlivé. Trasy CAPTAIN (5+ km, 20+ překážek) a MAJOR (10+ km, 40+ překážek) tě provedou jak městem, tak terénem. Start první vlny v 10:00. Podíváš se zblízka na památník, ke kterému vedou nekonečné schody nebo se proběhneš temným tunelem, kde na tebe budou čekat ozbrojení borci od armády. ARMY RUN ve spolupráci s armádou nabízí unikátní sportovní zážitek v samém centru Prahy. Vítkov, PrahaArmy Runinfo@armyrun.cz
Registruj se

ARMY RUN v hlavním městě nás již přesvědčil, že se směle vyrovná svým bratrům ve vojenských újezdech.

Trasa povede kolem památníku na Vítkově, odkud jsou luxusní výhledy na celou Prahu. Nespoléhejte na chladné zářijové počasí, při tomhle závodě se pěkně zapotíte.

Pražáci pojedou na lítačku, pro mimopražské bude opět připraveno parkoviště v docházkové vzdálenosti. Přesto raději zaparkujte v okrajových částech města. Přímo na start závodu se dopravíte tramvají.

Samozřejmostí po závodě je procházka do centra a na Karlův most. Komu by schody v sobotu nestačily, může si vyběhnout ty zámecké přímo na Pražský Hrad.

Za odměnu si dopřejte dobrou večeři v některé z karlínských nebo žižkovských restaurací, které se nachází kousek od centra i místa závodu. Nezapomeňte na rezervaci.

ARMY RUN Praha je vrcholem závodní sezony 2017, tady nesmíte chybět. Rodiny a kapesního průvodce s sebou.

ceník a registrace

Registrace připravujeme. Sledujte nás na sociálních sítích a nebo dejte odběr k novinkám, abyste věděli jako první, až na tento závod spustíme registrace.

MÍSTO KONÁNÍ

Sport Vítkov

Pražačka
Praha 3, Praha 130 00 Česká republika

Telefon:
+420 608 081 108
Webová stránka:
www.sportvitkov.cz